fbpx

שם: שחף חזן עובד
קצת עלי: בוגרת החוג לעבודה סוציאלית תואר ראשון וסיום מסלול לחץ טראומה וחוסן.
מטפלת בגישת CBT, טיפול התנהגותי קוגנטיבי. נסיון בעבודה בבריאות הנפש, שיקום והחלמה. עובדת עם ילדים, נוער ומבוגרים.
מאמינה שטמונים כוחות ועוצמות בנפש האדם ובעזרת קשר שותפות ורגישות מתקיים מרחב בטוח המאפשר שינוי וחיזוק החוסן.

שם: אורית טרגנו
קצת עלי: היי אני אורית טרגנו ואני מטפלת רגשית בסיביטי מבוסס מיינדפולנס. אני עוזרת לאנשים להתבונן מחדש על סיטואציות מאתגרות מתוך מקום שיוצר סדר בין מחשבות רגשות ותחושות. תוך כדי הקניית כלים של נוכחות, נשימה, תשומת לב ושינוי צורת החשיבה. במהלך התהליך תלמדו לפגוש ולקבל רגשות, מחשבות ותחושות בגוף שתמיד חשבתם שעדיף לשים אותם בצד. תגלו את העצמה שבהם וכמה הם עוזרים לכם להתרחב ולגדול. במהלך התהליך תקבלו גם משימות לבית שיעזרו לכם לתרגל התמודדות עם קשיים ויעזרו לכם להצליח לשנות הרגלים לא מיטיבים. אני מטפלת בחרדות, דכאון, מחשבות טורדניות, הפרעות אכילה ועוד. אשמח לעזור, ללוות, להקשיב ולהיות כאן עבורכם.

שם: חגי דולב
קצת עלי: שמי חגי דולב, אני בוגר תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת חיפה, מגיע מעולם בריאות הנפש וההחלמה ובעל ניסיון בטיפול בבוגרים וילדים. אני רואה את האדם בהקשר של החיים מחוץ לחדר הטיפולים ומאמין בעבודה מערכתית. אני מאמין כי טיפול מבוסס על קשר שנוצר ומשלב בתוכו שיחה, ובמקרה של ילדים גם אמצעים אחרים, כגון משחק. אני מאמין שקשר אותנטי נותן מקום לעבודה כנה וישירה להגשמת מטרות והתגברות על מכשולים, ומזמין אותך להביא את החששות והקשיים למפגש ולעבודה משותפת, ומתוכם לצמוח.

חגי דולב

שם: אינה קיסלב
קצת עלי: בוגרת תואר ראשון בחינוך מיוחד, תואר שני בייעוץ חינוכי ותעודת מטפלת CBT של אוניברסיטת חיפה. הגעתי לתחום אחרי 25 שנים בתחום ההוראה, הייעוץ והניהול, בהן הבנתי שמה שמעניין אותי באמת, אלה הדברים הסמויים מהעין. אני מאמינה כי פעמים רבות מה שמתחולל בנפשו של אדם, מונע ממנו להתקדם בחיים ולהגשים את עצמו.
אם אתם בני נוער או מבוגרים, המרגישים כי חרדה, לחץ, מתח נפשי, דיכאון, תחושת ערך עצמי נמוך, פוגעים באיכות החיים שלכם- זה הזמן לעבוד על זה! אני מאמינה כי בתהליך חשיבתי- התנהגותי, קצר מועד ניתן לשפר משמעותית את איכות החיים ו"לצאת מהתקיעות". בואו נהפוך את החיים שלנו לטובים ומשמעותיים יותר!

אינה קיסלב

שם: אלון פלצור
קצת עלי: מתמחה בפסיכולוגיה-קלינית. בוגר תואר ראשון ושני בחוג לפסיכולוגיה בחיפה בהצטיינות. כיום משמש כפסיכולוג של פנימיית "כפר גלים" בחוף הכרמל. מטפל בגישה אינטגרטיבית השואבת השראה מעולמות הטיפול הדינמיים וה-CBT. בעל ניסיון עשיר בעבודה עם ילדים ונוער ממגוון רקעים, מאמין ביכולתיו של כל אחד למצוא את כוחותיו הפנימיים באמצעות התהליך הטיפולי על ידי עבודה מערכתית עם הדמויות המשמעותיות בחייו.

אלון פולצר מטפל CBT של מרכז CBT חיפה

שם: שגיא ניר
קצת עלי: פסיכולוג ארגוני מומחה, מתמחה בטיפול קוגניטיבי-התנהגותי (CBT). מלווה בני נוער ומבוגרים באתגרי החיים, התמודדות עם חרדות ופחדים, וסביב המשפחה, הקריירה ומקום העבודה. מלווה ספורטאים בענפי ספורט יחידניים וקבוצתיים. מקבל בקליניקה בקרית ביאליק ואון-ליין.

הדרך שלנו לעזור לכם!
גם מרחוק.

טיפול בטראומה אצל ילדים

הספר זמין להורדה באתר "עברית".

בעקבות המשבר הלאומי ומלחמת חרבות ברזל, אנו מזמינים אתכם להוריד בחינם את הספר "ציידת המחשבות", ספר טיפולי-חווייתי לילדים ומשפחותיהם. הקריאה בספר מאפשרת לילדים ובני נוער רכישה של כלים להתמודדות, ולכם ההורים נותנת מקום כדי לדבר עם הילדים על מה שעובר עליהם. ניתן ומומלץ גם למצוא זמן לקריאה משותפת.

רוצים לדבר איתנו? אנחנו פה בשבילכם בשיחת טלפון או הודעת ווצאפ, צור קשר באתר ואפילו באמצעות הטיפול בוט.

טיפול בטראומה אצל ילדים

הספר זמין להורדה באתר "עברית".