שם: שחף חזן עובד
קצת עלי: בוגרת החוג לעבודה סוציאלית תואר ראשון וסיום מסלול לחץ טראומה וחוסן.
מטפלת בגישת CBT, טיפול התנהגותי קוגנטיבי. נסיון בעבודה בבריאות הנפש, שיקום והחלמה. עובדת עם ילדים, נוער ומבוגרים.
מאמינה שטמונים כוחות ועוצמות בנפש האדם ובעזרת קשר שותפות ורגישות מתקיים מרחב בטוח המאפשר שינוי וחיזוק החוסן.

שם: אורית טרגנו
קצת עלי: היי אני אורית טרגנו ואני מטפלת רגשית בסיביטי מבוסס מיינדפולנס. אני עוזרת לאנשים להתבונן מחדש על סיטואציות מאתגרות מתוך מקום שיוצר סדר בין מחשבות רגשות ותחושות. תוך כדי הקניית כלים של נוכחות, נשימה, תשומת לב ושינוי צורת החשיבה. במהלך התהליך תלמדו לפגוש ולקבל רגשות, מחשבות ותחושות בגוף שתמיד חשבתם שעדיף לשים אותם בצד. תגלו את העצמה שבהם וכמה הם עוזרים לכם להתרחב ולגדול. במהלך התהליך תקבלו גם משימות לבית שיעזרו לכם לתרגל התמודדות עם קשיים ויעזרו לכם להצליח לשנות הרגלים לא מיטיבים. אני מטפלת בחרדות, דכאון, מחשבות טורדניות, הפרעות אכילה ועוד. אשמח לעזור, ללוות, להקשיב ולהיות כאן עבורכם.

שם: חגי דולב
קצת עלי: שמי חגי דולב, אני בוגר תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת חיפה, מגיע מעולם בריאות הנפש וההחלמה ובעל ניסיון בטיפול בבוגרים וילדים. אני רואה את האדם בהקשר של החיים מחוץ לחדר הטיפולים ומאמין בעבודה מערכתית. אני מאמין כי טיפול מבוסס על קשר שנוצר ומשלב בתוכו שיחה, ובמקרה של ילדים גם אמצעים אחרים, כגון משחק. אני מאמין שקשר אותנטי נותן מקום לעבודה כנה וישירה להגשמת מטרות והתגברות על מכשולים, ומזמין אותך להביא את החששות והקשיים למפגש ולעבודה משותפת, ומתוכם לצמוח.

חגי דולב

שם: שגיא ניר
קצת עלי: פסיכולוג ארגוני מומחה, מתמחה בטיפול קוגניטיבי-התנהגותי (CBT). מלווה בני נוער ומבוגרים באתגרי החיים, התמודדות עם חרדות ופחדים, וסביב המשפחה, הקריירה ומקום העבודה. מלווה ספורטאים בענפי ספורט יחידניים וקבוצתיים. מקבל בקליניקה בקרית ביאליק ואון-ליין.